Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
590181
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Brúska Oregon na ostrenie reťazí elektrických, benzínových a akumulátorových píl. Je ideálna pre majiteľov reťazových píl a malé dielne.
Mini brúska sa dodáva s dvoma brúsnymi kotúčmi (obj. č. 106548) a (obj. č. 106547).
Tu nájdete výkresy náhradných dielov. Ak ste v našom obchode nenašli požadovaný diel z výkresu, kontaktujte nás.
NOVÝ TYP - nahrádza brúsku 106550
Kompaktná alternatíva k veľkým stolným brúskam.
Kvalitný stroj, ktorý poskytuje presné výsledky a zaberá málo miesta.
Ideálny pre majiteľov reťazových píl a malé dielne. presný s dlhou životnosťou
Brúsi všetky typy reťazí od 0,043" (1,1 mm) do 0,080" (2 mm), rozstup od ¼" do 0,404".
Elektrické špecifikácie:
| Veľkosť brúsneho kotúča | 4 1/8" (105 mm) |
| Počet brúsnych kotúčov | 2 |
| Jednosmerná prevádzka motora pre vyššiu bezpečnosť | Áno |
| Obsahuje uhlový brúsny kameň | Áno |
| Frekvencia | 50 Hz |
| El. Napätie | 230 V |
| Príkon | 85 W |
| Obsahuje šablónu na rýchlu kontrolu | Áno |
| Samostrediace upínacie zariadenie | Áno |
| Nastavenie uhla zaostrenia | Áno |
| Nastavenie dolného uhla | Nie |
| Automatické upínanie | Nie |
| Zabudované svetlo | Nie |
| Hydraulický systém | Nie |
| Výrobca | Oregon |