Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
95-065
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Žacie nože pre kosačky HUSQVARNA a PARTNER
HUSQVARNA : R152SV, SVH, SVH otočný, R52S, R53SV
PARTNER : Partner P53-550, Partner BM 553CM, Partner P53-625DE, Partner 553CME, Partner 4553CM, Partner P53-875DWA
Nezabudnite na olej do kosačky. Odporúčame preštudovať návod na obsluhu, v ktorom je popísané, aký olej je pre benzínovú kosačku predpísaný a aké množstvo je potrebné. V letnom období sa väčšinou používa olej 4T SAE 30. V našej predajni je označený buď O10-9623 (1 dávka) alebo O90-7200
Žacie nože pre kosačky HUSQVARNA a PARTNER
HUSQVARNA : R152SV, SVH, SVH otočný, R52S, R53SV
PARTNER : Partner P53-550, Partner BM 553CM, Partner P53-625DE, Partner 553CME, Partner 4553CM, Partner P53-875DWA
Rozmery nožov :
Dĺžka noža : 53,2 cm
priemer stredového otvoru: 16 mm
ø rezných otvorov: 10 mm
vzdialenosť medzi otvormi: 48 mm
šírka noža: 63,5 mm
hrúbka noža: 3,0 mm
Nôž HUSQVARNA 5321993-77
| Hrúbka | 3,0 mm |
| Vzdialenosť otvorov pre strižné kolíky | 48,0 mm |
| Priemer stredového otvoru | 16,0 mm |
| Priemer otvoru pre strihací kolík | 10,0 mm |
| Šírka noža | 63,5 mm |
| Dĺžka noža | 53,2 cm |
| Typ rezu | Priamo |
| Mulčovanie | Nie |