Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
91-734
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 04.01.2016
Pravý žací nôž Oregon so šírkou záberu 92 cm (dĺžka noža 46 cm) je vhodný pre kosačky Castelgarden, Honda, Viking, Stiga, Farm + Garten.
Číslo originálneho dielu Viking 61257020105 , Castelgarden 82004344/0
Ľavý nôž má označenie 91-729
Pravý žací nôž Oregon so šírkou záberu 92 cm (dĺžka noža 46 cm) je vhodný pre kosačky Castelgarden, Honda, Viking, Stiga, Farm + Garten.
Číslo originálneho dielu Viking 61257020105 , Castelgarden 82004344/0
Ľavý nôž má označenie 91-729
| Hrúbka | 3,0 mm |
| Vzdialenosť otvorov pre strižné kolíky | 65,0 mm |
| Priemer stredového otvoru | 18,0 mm |
| Priemer otvoru pre strihací kolík | 8,8 mm |
| Šírka noža | 55,0 mm |
| Dĺžka noža | 46,0 cm |
| Typ rezu | Tvarované |
| Mulčovanie | Nie |