Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
91-980
Produkt momentálne nie je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Žací nôž pre AL-KO: Comfort 470 BIO-COMBI
- originálne č. Alko 332-039
Dĺžka noža: 46 cm - 18-5/8"
- Šírka a hrúbka noža: 50-4 mm - 2,16" - 5/32"
Nezabudnite na olej na kosenie. Odporúčame preštudovať si návod na obsluhu, v ktorom je popísané, aký olej je predpísaný pre benzínovú kosačku a aké množstvo je potrebné. V letnom období sa zvyčajne používa olej 4T SAE 30. U nás má označenie O90-7200 alebo O10-9623 (1 dávka).
(P621546000301)
| Hrúbka | 4,0 mm |
| Vzdialenosť otvorov pre strižné kolíky | 70,0 mm |
| Priemer stredového otvoru | 19,7 mm |
| Priemer otvoru pre strihací kolík | 12,7 mm |
| Šírka noža | 55,0 mm |
| Dĺžka noža | 46,0 cm |
| Typ rezu | Tvarované |
| Mulčovanie | Nie |