Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
108308XF
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Reťazka / reťazové koleso sa dodáva bez ložiska. Vhodná pre píly Husqvarna 340, 345, 346XP, 350, 351, 445, 450
| Použite | Hobby |
| Priemer otvoru na hriadeli | 15,90 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | .325" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 69,24 mm |
| Výška ozubenia | 13,41 mm |
| Výška ušného bubienka | 13,26 mm |