Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
32058
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Reťaz Oregon 3/8 - 7, katalógové číslo 32058 nahrádza originál, pre Husqvarna 380
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 17,7 mm |
| Ložisko | S ložiskom |
| Počet zubov | 7 |
| Vonkajší priemer | 81,8 mm |
| Vnútorný priemer bubna | 78,7 mm |
| Výška ozubenia | 18,4 mm |
| Výška ušného bubienka | 35,80 mm |