Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
28000
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Pevná reťaz so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s 3/8" reťazou. Reťaz vhodná napr. pre píly Echo. Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné dokúpiť 22152
Pevná reťaz so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s 3/8" reťazou. Reťaz vhodná napr. pre píly Echo. Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné dokúpiť 22152
| Použite | Hobby |
| Priemer otvoru na hriadeli | 8 mm |
| Ložisko | S ložiskom |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 6 |
| Vnútorný priemer bubna | 69,00 mm |
| Výška ozubenia | 10,80 mm |
| Výška ušného bubienka | 10,54 mm |