Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
B5HS
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Zapaľovacia sviečka NGK (4210) (B5HS). Vhodná pre širokú škálu dvojtaktných motorov.
| Rozmer kľúča | 20,8 mm |
| Veľkosť závitu | M14 x 1,25 |
| Priemer závitu [mm] | 12,7 mm |
| Zapaľovacia sviečka | Odskrutkovateľná SAE-koncovka |
| Zapaľovacia sviečka | Nikl - stredná elektróda |
| Zapaľovacia sviečka | Vonkajšia elektróda |
| Zapaľovacia sviečka | nie je potlačená |
| Zapaľovacia sviečka | s plochým tesniacim sedlom |
| Umiestnenie iskry [mm] | 1,0 mm |