Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
BCPR5ES
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Zapaľovacia sviečka BCPR5ES predĺžená. Vhodná pre širokú škálu dvoj- a štvortaktných motorov. Napríklad motor JIKOv s dekompresným ventilom a novšie motory bez dekompresného ventilu, ako aj štvortaktné motory Briggs Stratton s časovaním OHV.
| Rozmer kľúča | 16 mm |
| Veľkosť závitu | M14 x 1,25 |
| Priemer závitu [mm] | 19,0 mm |
| Zapaľovacia sviečka | Nikel - stredná elektróda |
| Zapaľovacia sviečka | Vonkajšia elektróda |
| Zapaľovacia sviečka | tlmená, 5 kOhm |
| Zapaľovacia sviečka | s plochým tesniacim sedlom |
| Umiestnenie iskry [mm] | 3,0 mm |
| Zapaľovacia sviečka | Pevná SAE - koncovka |