Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
38145XF
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Pevná reťaz so 7 hnacími zubami vhodná pre píly s rozstupom reťaze 3/8", napr. Stihl 029, 034, MS290, MS310, MS360, MS390
Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné zakúpiť v rámci
Pevná reťaz so 7 hnacími zubami vhodná pre píly s rozstupom reťaze 3/8", napr. Stihl 029, 034, MS290, MS310, MS360, MS390
Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné zakúpiť pod číslom 37325
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 13,02 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 75,69 mm |
| Výška ozubenia | 11,43 mm |
| Výška ušného bubienka | 19,51 mm |