Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
108215XSF
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Reťazové koliesko (reťazka)Oregon - prstencový typ pre hobby reťazové píly Husqvarna, Jonsered atď. s dlhou životnosťou a nízkou cenou.
Reťazka sa dodáva bez ložiska.
Táto prstencová reťazka je určená pre malé benzínové modely reťazových píl pre príležitostných používateľov.
Dodáva sa s rozstupom 0,325".
Je vhodná pre píly
Husqvarna 340, 340E, 345, 345E, 346, 346XP, 346XPG, 350, 351, 353, 355, 355EPA, 357EPA 357XP, 359, 359EPA
Jonsered 2141, 2145, 2149, 2150, 2151, 2152, 2159 a ďalšie
Reťazové ložisko kat. č. 11893
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 15,90 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | .325" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 69,24 mm |
| Výška ozubenia | 13,41 mm |
| Výška ušného bubienka | 13,18 mm |