Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
100961X
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Táto dvojdielna reťazka (reťazové koleso) sa vyznačuje presným vedením reťaze a možnosťou použitia na väčšine reťazových píl.
Reťazka sa dodáva bez ložiska.
Reťazka vhodná napr. pre reťazové píly
STIHL 017, 018, 019, 021, 023, 025, MS170, MS171, MS180, MS181, MS190T, MS191T, MS21, MS210, MS230
Reťazka vhodná napr. pre píly
STIHL 017, 018, 019, 021, 023, 025, MS170, MS171, MS180, MS181, MS190T, MS191T, MS21, MS210, MS230
Poznámka : Jednoduchou výmenou výmenného krúžku možno zmeniť rozstup reťaze na píle.
Pohyblivý výmenný krúžok presne zapadá svojimi drážkami do ozubeného náboja spojkového bubna.
V závislosti od vnútorného rozmeru "malý" alebo "štandardný" sa používa šesť alebo sedem zubov.
Je potrebné vybrať správny náhradný krúžok pre spojkový bubon.
Ak chcete pôvodný krúžok nahradiť iným z dôvodu zmeny rozstupu, musíte vždy vybrať rovnaký vnútorný rozmer ako pôvodný krúžok.
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 13,02 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | .325" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 66,37 mm |
| Výška ozubenia | 11,43 mm |
| Výška ušného bubienka | 16,71 mm |