Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
41726X
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Táto dvojdielna reťazka (reťazové koliesko) Oregon vyniká presným vedením reťaze a možnosťou použitia na väčšine reťazových píl.
Reťazka sa dodáva bez ložiska.
Reťazka je vhodná napr. pre reťazové píly:
Husqvarna 136, 235, 36, 41
Jonsered 2035, 2036, 2040
Partner 365, 405
Reťaz je vhodná napr. pre píly
Husqvarna 136, 235, 36, 41
Jonsered 2035, 2036, 2040
Partner 365, 405
Pohyblivý výmenný krúžok presne zapadá svojimi drážkami do ozubeného náboja spojkového bubna.
V závislosti od vnútorného rozmeru "malý" alebo "štandardný" sa používa šesť alebo sedem zubov.
Je potrebné vybrať správny náhradný krúžok pre spojkový bubon.
Ak chcete pôvodný krúžok nahradiť iným z dôvodu zmeny rozstupu, musíte vždy vybrať rovnaký vnútorný rozmer ako pôvodný krúžok.
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 13,02 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | .325" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 63,50 mm |
| Výška ozubenia | 12,24 mm |
| Výška ušného bubienka | 14,73 mm |