Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
100962XF
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Pevná reťazka (reťazové koleso) so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s rozstupom reťaze 3/8", napr. Stihl®: 017, 018, 019, 021, 023, 025, MS 210, MS 230, MS 250, MS 250C, MS181.
Reťazka sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné objednať 37325
Pevná reťazka so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s rozstupom reťaze 3/8", napr. Stihl®: 017, 018, 019, 021, 023, 025, MS 210, MS 230, MS 250, MS 250C, MS181. Reťaz sa dodáva bez ložiska.
Ložisko je možné objednať objednaním ložiska číslo 37325
| Použite | Hobby |
| Priemer otvoru na hriadeli | 13,02 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 6 |
| Vnútorný priemer bubna | 66,37 mm |
| Výška ozubenia | 11,43 mm |
| Výška ušného bubienka | 16,71 mm |