Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
29175XSF
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Reťaz 29175X POWER MATE - .325"-7 malá - reťaz s vymeniteľným krúžkom (krúžok)
Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko reťaze je možné objednať pod kat. č. 11893
vhodné pre Husqvarna 50, 51, 55, 254, 257
Reťaz 29175X POWER MATE - .325"-7 malá - reťaz s vymeniteľným krúžkom (krúžok)
Táto reťaz je vhodná pre píly Husqvarna, Jonsered, Partner a iné.
Ložisko reťaze je možné objednať pod kat. č. 11893
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 15,90 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | .325" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 68,84 mm |
| Výška ozubenia | 12,95 mm |
| Výška ušného bubienka | 13,03 mm |