Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
28005
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Pevná reťazka / reťazové koleso so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s 3/8" reťazou
napr.
Alpina Castor 330, 380
Remington: 5005, MIGHTY-MITE 100.
Pevná reťaz so 6 hnacími zubami vhodná pre píly s rozstupom reťaze 3/8", napr. Alpina 330 a Alpina 380
| Použite | Hobby |
| Priemer otvoru na hriadeli | 14,29 mm |
| Ložisko | S ložiskom |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 6 |
| Vnútorný priemer bubna | 57,30 mm |
| Výška ozubenia | 10,92 mm |
| Výška ušného bubienka | 10,03 mm |