Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
38470X
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Táto reťaz pozostávajúca z dvoch častí vyniká presným vedením reťaze a možno ju použiť na väčšine reťazových píl, napr. Stihl 044, 046, ms361, MS362, MS440, MS460.
Reťaz sa dodáva bez ložiska.
Ložiskový pohon pre túto reťaz 37504
Reťaz pre STIHL Stihl 044, 046, ms361, MS362, MS440? MS460
Poznámka : Jednoduchou výmenou náhradného krúžku je možné zmeniť rozstup reťaze na píle.
Pohyblivý náhradný krúžok presne zapadá svojimi drážkami do ozubeného náboja spojkového bubna.
V závislosti od vnútorného rozmeru "malý" alebo "štandardný" sa používa šesť alebo sedem zubov.
Je potrebné vybrať správny náhradný krúžok pre spojkový bubon.
Ak chcete pôvodný krúžok nahradiť iným z dôvodu zmeny rozstupu, musíte vždy vybrať rovnaký vnútorný rozmer ako pôvodný krúžok.
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 16,01 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 75,95 mm |
| Výška ozubenia | 11,81 mm |
| Výška ušného bubienka | 16,13 mm |