Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
513470X
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Tieto reťaze, ktoré sa skladajú z dvoch častí, sa vyznačujú presným vedením reťaze a možnosťou použitia na väčšine reťazových píl. Napr. Husqvarna 455, 460 a ďalšie.
Reťaz sa dodáva bez ložiska. Ložisko je možné zakúpiť 11893
-Kompletná reťaz sa skladá zo spojkového bubna a vymeniteľného vodiaceho krúžku.
-Krúžok má možnosť pohybu na hriadeli a dokonale vedie reťaz píly na vodiacej lište, čím prispieva k dlhšej životnosti celého rezacieho systému.
-Možnosť vymeniť len opotrebovaný krúžok je pre používateľa ekonomickým prínosom.
-Dodáva sa s rozstupmi 1/4", .325"-3/8" a .404".
Poznámka : Jednoduchou výmenou náhradného krúžku možno zmeniť rozstup reťaze na píle.
Pohyblivý náhradný krúžok presne zapadá svojimi drážkami do náboja spojkového bubna.
V závislosti od vnútorného rozmeru "malý" alebo "štandardný" sa používa šesť alebo sedem zubov.
Je potrebné vybrať správny náhradný krúžok pre spojkový bubon.
Ak chcete pôvodný krúžok nahradiť iným z dôvodu zmeny rozstupu, musíte vždy vybrať rovnaký vnútorný rozmer ako pôvodný krúžok.
- KOTÚČOVÉ LOŽISKO kat. č. 11893 - je potrebné zakúpiť
| Použite | Profesionálne |
| Priemer otvoru na hriadeli | 15,90 mm |
| Ložisko | Bez ložiska |
| Rozteč | 3/8" |
| Počet zubov | 7 |
| Vnútorný priemer bubna | 68,84 mm |
| Výška ozubenia | 15,01 mm |
| Výška ušného bubienka | 13,03 mm |