Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
556286
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Súprava obsahuje tyč 158SFHD009 a 2 reťaze 73DPX056E.
Okrúhly zub reťaze je veľmi tolerantný k chybám pri ostrení a má menšiu tendenciu k otupeniu
reťaz je vhodná na náročné použitie, na odvetvovanie, manipuláciu, palivové drevo
lišta so 4 nitmi
ROW
- "X" ostrenie - Vylepšená geometria ostrenia výrazne zlepšuje ostrosť reťaze, čím sa zvyšuje jej rýchlosť a výkonnosť
-Kruhový zub "Semi-chisel" pracuje veľmi rýchlo a je veľmi tolerantný k chybám pri ostrení.
-Vynikajúce vlastnosti pre použitie v rezných aplikáciách, napr.
-Konštrukcia Vibe-Ban™ znižuje vibrácie o viac ako 25 %.
-Lubrilink™ v spojovacích článkoch pomáha rozvádzať olej.
-Vhodná pre píly od 50 cm3 do 100 cm3 s dĺžkou lišty od 13" do 24" (33 až 60 cm).
PÍLA
Vlastnosti:
-Nízka hmotnosť, ovládateľnosť a dlhá životnosť
-Vodiace koliesko v špičke lišty je vymeniteľné
-Vhodné aj pre profesionálne reťazové píly, pre reťaze s rozstupom 3/8", šírka vodiacich článkov 1,5 mm.
| Montážne upevnenie na lištu | D009 |
| Použite | Poloprofesionálne |
| Odporúčaný priemer pilníka | 5,5 mm |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Profil zuba | Okrúhle |
| Počet článkov | 56 |
| Rozteč | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15" - 38 cm |