Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
556288
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Výkonná reťaz Oregon pre profesionálnych drevorubačov, ale aj pre náročných hobby používateľov, ktorí používajú píly s rozstupom reťaze 3/8" a uprednostňujú okrúhly tvar rezných zubov. Tento tvar zubov je vhodný na takelážovanie, odkôrňovanie, spracovanie palivového dreva a všade tam, kde potrebujete reťaz, ktorá nie je náchylná na otupenie. Vďaka okrúhlemu tvaru rezného zubu drží čepeľ dlhšie v porovnaní so štvorcovým zubom.
Kvalitná lišta vhodná pre poloprofesionálnych a príležitostných používateľov na výrub, odkôrňovanie alebo spracovanie palivového dreva. S lištou sa vďaka jej nízkej hmotnosti ľahko manévruje. Malý polomer hrotu pomáha znižovať spätný ráz.
Lišta je obľúbená u arboristov, sadovníkov, pracovníkov údržby zelene a iných viac či menej skúsených používateľov motorovej píly.
Súprava je vhodná pre nasledujúce píly:
PílyHusqvarna 365, 372 XP, 160, 162, 181, 260, 266, 268, 281 XP, 285, 288 XP, 298, 298 X, 298 XG, 3120, 3120 XP, 371, 371 XP, 371 XPG, 372, 372 XPG, 380, 385, 385 XP, 394, 394 XP, 394 XPG, 395, 395 XP, 395 XPG, 480, 562 XP, 570, 575, 575 XP, 64, 65, 66, 70, 77, 1100, 2100 XP, 2101, 2101 XP, 576 XP, 61, 272,
Solo 665, 603, 662, 667, 670, 675, 680, 681, 690, 694,
Makita DCS6400, DCS6401, DCS7300, DCS7301, DCS9000, DCS79001, DCS9010, DCS7900,
Jonsered 1020, 2065, 2071, 2077, 2083, 2094, 2095, 2165, 2171, 2186, 625, 630, 630 SUPER, 670, 670 CHAMP, 820,
Dolmar PS6400, PS6400H, PS7300, PS7300H, PS7900, PS7900H, PS9000, PS9010,
Partner 660, P7700, 710,
Alpina PROF700, PROF800, P660, P680, P700, P750, P800,
Echo CS-350WES, CS-3500, CS-351WE,
Shindaiwa 285, 300, 550, 577, 757, 575,
Upozornenie: Na niektorých z uvedených modelov reťazových píl sa môžu používať rezné komponenty s viacerými rozstupmi (lišta, reťaz, reťazové koleso). Radi vám pomôžeme s výberom tel. 702 161 939
| Montážne upevnenie na lištu | D009 |
| Použite | Poloprofesionálne |
| Odporúčaný priemer pilníka | 5,5 mm |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Profil zuba | Okrúhle |
| Počet článkov | 68 |
| Rozteč | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 18" - 45 cm |