Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
543480
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Súprava Oregon obsahuje lištu 138PXLBD025 a 2 reťaze 21BPX056E.
Vhodné pre Stihl MS031,032, 034, 036, 039, MS240, MS261, MS270, MS280, MS290, MS360, MS361, MS390
| Montážne upevnenie na lištu | D025 |
| Použite | Profesionálne |
| Odporúčaný priemer pilníka | 4,8 mm |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Profil zuba | Okrúhle |
| Počet článkov | 56 |
| Rozteč | .325" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 13" - 33 cm |