Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.

183VXLGD025
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Lišta je určená pre reťazové píly používané profesionálnymi aj bežnými používateľmi.
Lištanie je vhodná pre automatické linky.
Pre každú lištu je potrebné vybrať reťaz s vhodnou roztečou a dĺžkou (so správnym počtom vodiacich článkov). Ak si neviete rady s výberom lišty, zavolajte nám a my vám radi poradíme.


Rozteč: [**[rozteč]**]
Počet strún: [**[zuby]**]
Počet zubov na vodiacom koliesku: [**[počet zubov]**]

Veľkosť sa udáva v palcoch alebo centimetroch. Hodnota nepredstavuje celkovú dĺžku tyče, ale len jej pracovnú dĺžku. To znamená, že za dĺžku vodiacej lišty vždy považujeme len tú časť, ktorá "vychádza von", keď je lišta namontovaná na píle - pracovnú dĺžku lišty.
| Montážne upevnenie na lištu | D025 |
| Počet nitov na vodiacom kolese | 5 |
| Použite | Profesionálne |
| Počet zubov na vodiacom kolese | 11 |
| Šírka drážky | 1,6 mm (.063") |
| Počet článkov | 74 |
| Rozteč | .325" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 18" - 45 cm |