Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.

188VXLHZ095
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Lišta motorovej píly určená na každodenné používanie profesionálnymi drevorubačmi a náročnými hobby používateľmi. Je vhodná na výrub stromov, prerezávanie alebo rezanie palivového dreva.
Ak si neviete rady s výberom lišty, zavolajte nám, radi vám poradíme.
Lišta nie je vhodná pre automatické linky.
+ Na mazanie tejto lišty odporúčame používať olej OREGON kat. č. O10-4935 alebo O10-6362


Rozteč: [**[rozteč]**]
Počet nitov: [**[počet zubov]**]
Počet zubov na vodiacom kolese: [**[počet nitov]**]

Rozmer sa udáva v palcoch alebo centimetroch. Hodnota neuvádza celkovú dĺžku lišty, ale len jej pracovnú dĺžku. To znamená, že za dĺžku vodiacej lišty vždy považujeme len tú časť, ktorá "vychádza" z píly, keď je lišta namontovaná na píle - pracovnú dĺžku lišty.
-HUSQVARNA 5089141-68 , 508914168
- Sériové číslo koľajníc OREGON
112200
NOVÁ VERZIA 39450
| Montážne upevnenie na lištu | Z095 |
| Počet nitov na vodiacom kolese | 5 |
| Použite | Profesionálne |
| Počet zubov na vodiacom kolese | 11 |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Počet článkov | 68 |
| Rozteč | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 18" - 45 cm |