Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
410-230
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Brúska Oregon je vhodná na brúsenie väčšiny bežných pílových reťazí na trhu vrátane harvestorových reťazí. Súčasťou balenia sú 3 brúsne kotúče (32659, 32660, 32661)
Výhody brúsky (ostričky)
NOVÝ TYP - nahrádza brúsku 557271
Brúska Oregon – vhodná na brúsenie väčšiny bežných reťazí dostupných na trhu, vrátane harvestorových.
Brúska sa dodáva vrátane 3 kotúčov: 32659, 32660, 32661.
Prednosti brúsky:
Moderný a vyspelý dizajn
Upevňovacia lišta s automatickým vystredením
Rýchlejšie a presné brúsenie
Optimálna geometria brúsenia pre maximálny výkon
Zvýšená účinnosť práce
Veľká rukoväť zveráku s pohodlným úchopom
Vstavané osvetlenie pre lepšiu viditeľnosť
Motor s dlhou životnosťou
Možnosť montáže na pracovný stôl alebo stenu
Jednoduché a pohodlné používanie
Poznámka: NOVÝ TYP nahrádza brúsku 557271.
V e-shope nájdete aj rozpis náhradných dielov. Ak nenájdete požadovaný diel, kontaktujte nás a radi ho do e-shopu doplníme.
| Veľkosť brúsneho kotúča | 5 3/4" (145 mm) |
| Počet brúsnych kotúčov | 3 |
| Jednosmerná prevádzka motora pre vyššiu bezpečnosť | Áno |
| Obsahuje uhlový brúsny kameň | Áno |
| Frekvencia | 50 Hz |
| El. Napätie | 230 V |
| Príkon | 214 W |
| Obsahuje šablónu na rýchlu kontrolu | Áno |
| Samostrediace upínacie zariadenie | Áno |
| Nastavenie uhla zaostrenia | Áno |
| Nastavenie dolného uhla | Áno |
| Automatické upínanie | Nie |
| Zabudované svetlo | Áno |
| Hydraulický systém | Nie |
| Výrobca | Oregon |