Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.
620-230
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Táto brúska / ostřička Oregon s hydraulickým upínaním je určená na brúsenie reťazí elektrických i motorových píľ v servisoch a špecializovaných predajniach. Brúska Oregon je obľúbená aj u hobby používateľov píľ, ktorí chcú mať reťaze precízne nabrúsené. Je vhodná aj na brúsenie harvestorových reťazí.
POHODLNÁ BRÚSKA S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU
Táto brúska / ostřička OREGON s hydraulickým upínaním je určená na brúsenie všetkých rozstupov reťazí elektrických, motorových aj akumulátorových píľ v servisoch a špecializovaných predajniach. Brúska Oregon je obľúbená aj u hobby používateľov píľ, ktorí chcú mať reťaze precízne nabrúsené. Je vhodná aj na brúsenie harvestorových reťazí.
Automatické upínanie
Zdokonalený hydraulický systém s ochranným krytom
Súčasťou je 15W lampička pre lepšiu viditeľnosť
RYCHLÁ
Široká upínacia plocha pre výnimočnú stabilitu a optimálnu presnosť brúsenia
Presné upínacie zariadenie pre drážky: 1,1; 1,3; 1,5; 1,6; 2,0 a 3,0 mm
Vodítka pre presné vedenie reťaze
PRESNÁ
Optimálna geometria brúsenia
Kratší čas brúsenia
Technické parametre:
Jednofázová
Priamy pohon, jednosmerná
Napätie: 230 V AC, 50 Hz
Príkon: 214 W
Tu nájdete výkresy náhradných dielov. Ak ste v našom obchode nenašli požadovaný diel z rozpisu, kontaktujte nás a my ho radi doplníme do nášho obchodu.
| Veľkosť brúsneho kotúča | 5 3/4" (145 mm) |
| Počet brúsnych kotúčov | 3 |
| Jednosmerná prevádzka motora pre vyššiu bezpečnosť | Áno |
| Obsahuje uhlový brúsny kameň | Áno |
| Frekvencia | 50 Hz |
| El. Napätie | 230 V |
| Príkon | 214 W |
| Obsahuje šablónu na rýchlu kontrolu | Áno |
| Samostrediace upínacie zariadenie | Áno |
| Nastavenie uhla zaostrenia | Áno |
| Nastavenie dolného uhla | Áno |
| Automatické upínanie | Áno |
| Zabudované svetlo | Áno |
| Hydraulický systém | Áno |
| Výrobca | Oregon |