Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.

168VXLHD009
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Nová profesionálna vodiaca lišta s veľkým polomerom hrotu (vodiace koliesko s 11 zubami).
Určená pre profesionálnych aj bežných používateľov.
Lišta nie je vhodná pre automatizované linky.
Ak si neviete rady s výberom lišty, zavolajte nám a my vám radi poradíme.
Od svojho rezacieho systému očakávajte špičkový výkon. Pílové reťaze a vodiace lišty Oregon sú navrhnuté tak, aby vám pomohli pracovať ľahšie a efektívnejšie
Lišta vhodná na kácanie stromov, odkôrňovanie, manipuláciu a spracovanie palivového dreva.
+ nízka hmotnosť prispieva k lepšiemu vyváženiu píly, takže môžete pracovať dlhšie bez únavy
+ jednoduchá údržba
+ nový mazací systém LubriTec
+ na mazanie tejto lišty odporúčame používať olej OREGON kat. č. O10-4935 alebo O10-6362


Rozteč: [**[rozteč]**]
Počet nitov: [**[počet zubov]**]
Počet zubov na vodiacom kolese: [**[počet nitov]**]

Rozmer sa uvádza v palcoch alebo centimetroch. Hodnota neuvádza celkovú dĺžku koľajnice, ale len jej pracovnú dĺžku. To znamená, že za dĺžku vodiacej lišty vždy považujeme len tú časť, ktorá "vychádza" z píly, keď je lišta namontovaná na píle - pracovnú dĺžku lišty.
| Montážne upevnenie na lištu | D009 |
| Počet nitov na vodiacom kolese | 5 |
| Použite | Profesionálne |
| Počet zubov na vodiacom kolese | 11 |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Počet článkov | 60 |
| Rozteč | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 16" - 40 cm |