Žiadne produkty
Ceny sú uvedené s DPH.

158VXLHD009
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Nová profesionálna vodiaca lišta s veľkým polomerom hrotu (vodiace koliesko s 11 zubami).
Určená pre profesionálnych aj bežných používateľov.
Lišta nie je vhodná pre automatizované linky.
Ak si neviete rady s výberom lišty, zavolajte nám a my vám radi poradíme.
Profesionálny nôž s veľkým polomerom čepele (11 zubov na vodiacom koliesku) vhodný pre profesionálnych stolárov a pokročilých hobby používateľov Nôž VersaCut je navrhnutý tak, aby spĺňal vysoké nároky kladené na jeho kvalitu profesionálnymi používateľmi. Ľahko sa udržiava a má dlhú životnosť.
Od svojho rezacieho systému očakávate vynikajúci výkon. Čepele a vodiace lišty Oregon sú navrhnuté tak, aby vám umožnili pracovať efektívnejšie a účinnejšie
Čepele vhodné na výrub stromov, odkôrňovanie, manipuláciu a spracovanie palivového dreva.
+ nízka hmotnosť prispieva k lepšiemu rezaniu a vy môžete pracovať ľahšie bez únavy
+ jednoduchá údržba
+ nový mazací systém LubriTec


Rozteč: [**[rozteč]**]
Počet závitov: [**[zuby]**]
Počet zubov na vodiacom koliesku: [**[počet zubov]**]

Veľkosť sa udáva v palcoch alebo centimetroch. Hodnota nepredstavuje celkovú dĺžku tyče, ale len jej pracovnú dĺžku. To znamená, že za dĺžku vodiacej lišty vždy považujeme len tú časť, ktorá "vychádza von", keď je lišta namontovaná na píle - pracovnú dĺžku lišty.
| Montážne upevnenie na lištu | D009 |
| Počet nitov na vodiacom kolese | 5 |
| Použite | Profesionálne |
| Počet zubov na vodiacom kolese | 11 |
| Šírka drážky | 1,5 mm (.058") |
| Počet článkov | 56 |
| Rozteč | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15" - 38 cm |